Podokręg Piłki Nożnej

WADOWICE

ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17
34 - 100 Wadowice
tel / fax 33 - 873 - 53 - 53
tel. komórka 884 - 999 - 227
NIP 551-251-40-12
e - mail : biuro@ppnwadowice.pl
Konto Bankowe BS o/ Wadowice
15 8111 1019 2002 2019 4608 0001

KLASA OKRĘGOWA                                                                                  

Kl. Okręgowa

Garbarz Zembrzyce

Kalwarianka Kalwaria

06-15

17:00

Marcin Kusak

Kl. Okręgowa

Nadwiślanin Gromiec

Zatorzanka Zator

06-15

17:00

Tymoteusz Kraska

Kl. Okręgowa

Halniak Maków Podhalański

Niwa Nowa Wieś

06-15

17:00

Paweł Jamrozik

Kl. Okręgowa

Tempo Białka

UKS KS Chełmek

06-15

17:00

Sławomir Nachel

Kl. Okręgowa

LKS Rajsko

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

06-15

15:30

Michał Fidelus

KLASA A

Klasa  A

Burza Roczyny

Orzeł Wieprz

06-16

17:00

KS Oświęcim

Klasa  A

Skawa Wadowice

Sokół Przytkowice

06-15

15:00

Mariusz Adamczyk

Klasa  A

Babia Góra Sucha Beskidzka

Astra Spytkowice

06-15

17:00

Bartlomiej Noga

Klasa  A

Żuraw Krzeszów

Znicz Sułkowice Bolęcina

06-15

17:00

Maciej Lochert

Klasa  A

Wisła Łączany

Dąb Paszkówka

06-15

17:00

Zbigniew Miś

Klasa  A

Halniak Targanice

Naroże Juszczyn

06-16

17:00

Dawid Pająk

Klasa  A

Huragan Skawica

Jałowiec Stryszawa

06-15

17:00

Michał Kudela

Klasa  A

BCS Zawoja

Żarek Barwałd Górny

06-15

14:00

Ireneusz Warchał

Klasa  A

MKS Libiąż

Błyskawica Myślachowice

06-15

17:30

Łukasz Mnich

Klasa  A

MKS Alwernia

Promyk Bolęcin

06-15

17:30

Krzysztof Dudek

KLASA B Grupa 1

Klasa  B

Żarek Stronie

Korona Skawinki

06-16

17:00

Ireneusz Warchał

Klasa  B

Błyskawica Marcówka

Lachy Lachowice

06-15

17:00

Michał Bobrek

Klasa  B

Leńcze

Grom Grzechynia

06-16

17:00

Tymoteusz Kraska

Klasa  B

Dąb Sidzina

Olimpia Zebrzydowice

06-16

17:00

Krzysztof Dudek

Klasa  B

Bystra

Strzelec Budzów

06-16

17:00

Jarosław Franczak

Klasa  B

Czarni Koziniec

Chełm Stryszów

06-16

17:00

Marcin Fila

Klasa  B

Jubilat Izdebnik

Skawa Jaroszowice

06-16

17:00

Mariusz Adamczyk

KLASA B Grupa 2

Klasa  B

Wikliniarz Woźniki

Nadwiślanka Brzeźnica

06-16

14:00

Łukasz Mnich

Klasa  B

Olimpia Chocznia

Sokół Chrząstowice

06-16

14:00

Maciej Pytlowski

Klasa  B

Przełęcz Kossowa

Huragan Inwałd

06-16

14:00

Maciej Lochert

Klasa  B

Zaskawianka Wadowice

Gród Grodzisko

06-16

14:00

Bartlomiej Noga

Klasa  B

Leskowiec Rzyki

Dąb Tomice

06-16

14:00

Michał Fidelus

Klasa  B

Amator Babica

Skawa Witanowice

06-16

14:00

Wojciech Seruga

Klasa  B

Gronie Zagórnik

Borowik Bachowice

06-16

14:00

Witold Romanowski

KLASA C

Klasa  C

Victoria Półwieś

Orzeł Radocza

06-16

11:00

Paweł Wadowski

Klasa  C

Łysa Góra Zawadka

Płomień Sosnowice

06-16

17:00

Adam Kutermak

Klasa  C

Spartak Skawce

Tarnawianka Tarnawa

06-16

11:00

Michał Kudela

Klasa  C

Zryw Lanckorona

Cedron Brody

06-16

11:00

Piotr Wajdzik

Wadowice:  I liga okręgowa A1 Junior 

I Liga Junior

Orzeł Ryczów

Iskra Klecza

06-15

11:00

Sławomir Wiecheć

Wadowice:  II liga okręgowa A1 Junior 

II Liga Junior

Jubilat Izdebnik

Halniak Targanice

06-15

11:00

Igor Wojas

II Liga Junior

Świt Osielec

Borowik Bachowice

06-15

17:00

Jerzy Pająk

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

I Liga Junior Młodszy

Przełęcz  Kossowa

Huragan  Inwałd

06-15

11:00

Artur Żydek

I Liga Junior Młodszy

Skawa  Wadowice

Halniak Maków  Podhalański

06-15

11:00

Kamil Gigoń

I Liga Junior Młodszy

Beskid  Andrychów

Stowarzyszenie Victoria 1918 Jaworzno

06-15

10:00

Wojciech Seruga

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

II Liga Junior Mło

Lachy Lachowice

Bystra

06-15

11:00

Daniel Galas

II Liga Junior Mło

Naroże Juszczyn

Błyskawica Marcówka

06-15

11:00

Łukasz Mnich

II Liga Junior Mło

Strzelec Budzów

Żuraw Krzeszów

06-15

14:00

Dawid Wączak

II Liga Junior Mło

Bieńkówka

BCS Zawoja

06-15

11:00

Adrian Dolny

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

II Liga Junior Mło

Gród Grodzisko

Olimpia Chocznia

06-15

11:00

Marek Skrzypczak

II Liga Junior Mło

Wisła Łączany

Leskowiec Rzyki

06-15

11:00

Adam Kutermak

II Liga Junior Mło

Znicz Sułkowice Bolęcina

Żarek Stronie

06-15

11:00

Adam Polak

II Liga Junior Mło

Sosnowianka Stanisław

Chełm Stryszów

06-15

11:00

Piotr Wajdzik

I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

I Liga Trampkarz

Beskid  Andrychów

Karol I Wadowice

06-16

10:00

Mirosław Pietraszek

I Liga Trampkarz

Borowik  Bachowice

Relaks  Wysoka

06-15

14:00

Marcin Kręcioch

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

II Liga Trampkarz

Jałowiec Stryszawa

Huragan Skawica

06-15

14:00

Józef Rzadek

II Liga Trampkarz

Lachy Lachowice

Grom Grzechynia

06-15

14:00

Hubert Gołuszka

II Liga Trampkarz

Tarnawianka Tarnawa

BCS Zawoja

06-15

11:00

Tomasz Bury

II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

II Liga Trampkarz

Halniak Targanice

Żarek Barwałd Górny

06-15

11:00

Wiktor Wojewodzic

II Liga Trampkarz

Iskra Klecza

Pobiedr Paszkówka

06-15

11:00

Marek Pyrek

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)

I Liga Młodzik

Karol I Wadowice

Progress  Andrychów

06-15

10:00

Mariusz Adamczyk

I Liga Młodzik

Halniak Maków  Podhalański

MKS  Trzebinia

06-15

11:00

Daniel Kachel

I Liga Młodzik

Strzelec Budzów

Soła  Oświęcim

06-15

11:00

Tomasz  Sroka

II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1   

II Liga Młodzik

Bieńkówka

Garbarz Zembrzyce

06-15

14:00

Mieczysław Talaga

I liga okręgowa F1 Żak

II Liga Żak

Wisła Brzeźnica

Progress I Andrychów

06-15

09:30

Marcin Kręcioch

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 1

II Liga Żak

Strzelec Budzów

Żuraw Krzeszów

06-16

10:00

Tomasz Bury

II Liga Żak

Babia Góra II Sucha Beskidzka

Halniak Maków Podhalański

06-16

14:00

Kamil Gigoń

II liga okręgowa F1 Żak Grupa 2

II Liga Żak

Stanisławianka Stanisław

Iskra Klecza

06-16

10:00

Marek Pyrek

II Liga Żak

Błyskawica Marcówka

Orzeł Wieprz

06-16

10:00

Agnieszka Klimala

II Liga Żak

Husaria Klecza Dolna

Skawa I Wadowice

06-16

10:00

Marcin Kręcioch

II Liga Żak

Borowik Bachowice

Czwórka Andrychów

06-16

13:00

Józef Skowronek