Strona Główna
Styczeń 2015
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

runda wiosna

L.pPDFNazwa PlikuInformacje
1. pdf Terminarz Rozgrywek Klasa A czytaj więcej
2. pdf Terminarz Rozgrywek Klasa B Grupa I czytaj więcej
3. pdf Terminarz Rozgrywek Klasa B Grupa II czytaj więcej
4. pdf Terminarz Rozgrywek Klasa C Grupa I czytaj więcej
5. pdf Terminarz Rozgrywek Klasa C Grupa II czytaj więcej
6. pdf Terminarz Rozgrywek I Liga Juniorów Młodszych czytaj więcej
7. pdf Terminarz Rozgrywek II Liga Juniorów Starszych czytaj więcej
8. pdf Terminarz Rozgrywek II Liga Juniorów Młodszych Grupa I czytaj więcej
9. pdf Terminarz Rozgrywek II Liga Juniorów Młodszych Grupa II czytaj więcej
10. pdf Terminarz Rozgrywek I Liga Trampkarzy M.Z. czytaj więcej
11. pdf Terminarz Rozgrywek I Liga Młodzików M.Z. czytaj więcej
12. pdf Terminarz Rozgrywek III Liga Juniorów Starszych czytaj więcej
13. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Trampkarzy Grupa I czytaj więcej
14. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Trampkarzy Grupa II czytaj więcej
15. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Młodzików Grupa I czytaj więcej
16. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Młodzików Grupa II czytaj więcej
17. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Orlików czytaj więcej
18. pdf Terminarz Rozgrywek Liga Oldbojów czytaj więcej

Finaliści Rocznik 1996

  • Astra Spytkowice
    Astra Spytkowice
  • Kalwarianka Kalwaria
    Kalwarianka Kalwaria
  • Sokół Przytkowice
    Sokół Przytkowice
  • Burza Roczyny
    Burza Roczyny
  • Skawa Wadowice
    Skawa Wadowice
  • Halniak Targanice
    Halniak Targanice

Finaliści Rocznik 2004

  • Beskid Andrychów
    Beskid Andrychów
  • Karol Wadowice
    Karol Wadowice
  • Lachy Lachowice
    Lachy Lachowice
  • Halniak Maków Podhalański
    Halniak Maków Podhalański
  • Pobiedr Paszkówka I
    Pobiedr Paszkówka I
  • Pobiedr Paszkówka II
    Pobiedr Paszkówka II

Finaliści Rocznik 2002

  • Beskid Andrychów
    Beskid Andrychów
  • Huragan Inwałd
    Huragan Inwałd
  • Karol Wadowice
    Karol Wadowice
  • Astra Spytkowice
    Astra Spytkowice
  • Żarek Stronie
    Żarek Stronie
  • Watra Zawoja
    Watra Zawoja

Finaliści Rocznik 1998

  • Beskid Andrychów
    Beskid Andrychów
  • Olimpia Chocznia
    Olimpia Chocznia
  • Lachy Lachowice
    Lachy Lachowice
  • Astra Spytkowice
    Astra Spytkowice
  • Skawa Wadowice
    Skawa Wadowice

Finaliści Rocznik 2000

  • Babia Góra Sucha Beskidzka
    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Beskid Andrychów
    Beskid Andrychów
  • Karol Wadowice
    Karol Wadowice
  • Lachy Lachowice
    Lachy Lachowice
  • Olimpia Chocznia
    Olimpia Chocznia
  • Skawa Wadowice
    Skawa Wadowice

Tabele i wyniki rozgrywek

Wyniki
Tabele
Sezon
Liga
Runda
Wyniki
2014-11-08 (13:00)
113.
Babia Góra Sucha Beskidzka - Orzeł Balin
3:0
2014-11-09 (13:00)
114.
UKS KS Chełmek - Brzezina Osiek
1:0
2014-11-08 (13:00)
115.
Soła Łęki - Górnik Brzeszcze
1:1
2014-11-08 (13:00)
116.
Sosnowianka Stanisław - Zagórzanka Zagórze
0:1
2014-11-08 (13:00)
117.
Tempo Białka - NADWIŚLANIN GROMIEC
3:1
2014-11-08 (13:00)
118.
Skawa Wadowice - SOŁA OŚWIĘCIM II
1:2
2014-11-08 (12:00)
119.
D&R Unia Oświęcim - DĄB PASZKÓWKA
1:1
2014-11-08 (13:00)
120.
Sokół Przytkowice - MKS Alwernia
4:1

Historia 60 lat

Wydawnictwa

  • Sędzia nr 2/2014
    Sędzia nr 2/2014
  • Polska Piłka nr 4/2014
    Polska Piłka nr 4/2014
  • Trener nr 4/2014
    Trener nr 4/2014

Przepisy gry w piłkę nożną

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 5

Wczoraj 147

W tygodniu 334

Wizyt w miesiącu 3372

Łącznie wizyt 962145